PASJA PODRÓŻOWANIA

W poniedziałek 27 listopada w naszej szkole pojawił się gość z pasją podróżowania. Pan Sławomir Brzoska opisał nam swoją podróż dookoła świata oraz przestawił na filmach i fotografiach życie na innych kontynentach. Ilość zaskakujących informacji o zwierzętach, transporcie, zwyczajach, szkołach i codziennym życiu była niesamowita. Szczególnie ciekawe były opisywane przygody m.in. o mrówkach, które przegryzły podłogę namiotu i krokodylu ukrytym w zbiorniku wodnym, w którym przed chwilą nasz gość umył ręce.

Data wytworzenia: 2023-11-29 19:30 Autor: Magdalena Burzyk Data publikacji: 2023-11-29 19:30 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2023-12-01 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz