Akademia Wielkanocna

W świątecznym nastroju we wtorek 11 kwietnia 2017r. odbyła się w naszej szkole akademia wielkanocna. Przygotowano specjalne wydanie familiady wielkanocnej w której wzięły udział dwie rodziny: Wielkanocnych, w skład której wchodziły Baba wielkanocna, Pisanka, Zając, Króliczek i Baranek oraz Szkolnickich, w skład której weszli wybrani losowo przedstawiciele klas i nauczycieli. Zabawa była przednia a na zwycięzców czekał okolicznościowy bon na super święta. Jak się później okazało został przez finalistów teleturnieju przekazany jako dar dla całej szkolnej społeczności na ręce pani dyrektor. W czasie zabawy mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o świątecznych zwyczajach i tradycjach oraz złożyć sobie wzajemnie wielkanocne życzenia.

Data wytworzenia: 2017-04-21 20:49 Autor: R.Kilianek Data publikacji: 2017-04-21 20:49 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: