Dzień Ziemi 2016

22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Zespoły uczniów z klas IV-VI brały udział w konkursach i zabawach w czasie biegu szkolnego. Dzieci musiały m.in. odgadnąć nazwy przypraw po zapachu, przetłumaczyć angielskie nazwy zwierząt,  nadmuchać jak największy balon, odszukać hasło w encyklopedii, odgadnąć znaczenie przysłów, wykazać się zręcznością  rysując stopą i spostrzegawczością szukając różnic na obrazkach czy układając puzzle. Zmagania wygrała klasa VI A tuż przed  klasą VA, i IVB.

Na apelu wręczono nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie na przestrzenną formę wykonaną z surowców wtórnych.

Z klas IV-VI I miejsce zajął Michał Łopuszyński z kl. IVB

II miejsce Anna Stańczyk IVB

III miejsce Julia Staciwa kl.VIA i Oskar Hybszer z kl.VIE

Z klas I-III

I miejsce -  Wiktora Bałszczyńska IIB

II miejsce - Marianna Pantak IIB

III miejsce – Zuzanna Tarnowska IIB

W konkursie na prezentację multimedialną „Piękno natury” wyróżniono Jana Kajora z kl VA, Jakuba Wykrotę z kl.VB, Julię Staciwę z kl. VIA, Klaudię Jeziorską i Julię Zimowicz z kl. VIA oraz Mateusza Kwiatkowskiego z kl. VB.

Wszystkim bardzo dziękujemy za aktywny udział w zabawie, a zwycięzcom gratulujemy. I pamiętajmy, że Dzień Ziemi jest każdego dnia.

Data wytworzenia: 2016-04-26 00:14 Autor: M. Baryła Data publikacji: 2016-04-26 00:14 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-10-29 Osoba modyfikująca: