Eko Walentynki - sprawozdanie

Sprawozdanie z EKO-WALENTYNEK
zorganizowanych przez Szkolny Klub Wolontariatu!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie w szkolną akcje EKO-WALENTYNEK, która miała miejsce w naszej szkole w piątek 14 lutego 2020 w DZIEŃ ZAKOCHANYCH.
Akcja była jednorazowa i polegała na zbiórce zużytych baterii. W zamian za nie dzieci otrzymywały lizaka w kształcie serca. Już po czwartej przerwie pudła zapełniły się po brzegi, a wszystkie lizaki zostały rozdane. Wśród uczniów, którzy przynieśli zużyte baterie rozlosowano dodatkowo 3 nagrody.

Akcje wsparły: REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o., Electro-System Organizacja Odzysku SEiE S.A. i ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom z klasy 8b – wolontariuszom, którzy podjęli się organizacji akcji. Gorące podziękowania składamy przede wszystkim na ręce Ani i Oli STAŃCZYK i ich mamy pani Katarzyny, które szczególnie zaangażowały się i pomogły w zorganizowaniu akcji.

Opiekunowie SKW

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2020-02-17 09:15 Autor: D.Meus Data publikacji: 2020-02-17 09:15 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-17 Osoba modyfikująca: