Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 19 grudnia 2019, odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów klas 2a i 2b  pod opieką wychowawców p. Jolantą Kosińską i p. Ewą Skrzypińską. Wiele emocji wywołało przedstawienie jasełkowe. Było wzruszająco. Zgodnie z tradycją byli więc Maria i Józef, trzej królowie, pasterze i anioły, dzieci i narratorzy.  Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane (widzowie mogli usłyszeć znane kolędy), został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a śpiew dopełniał całość przedstawienia. Uczennice z klasy 5b wsparły śpiewaniem kolęd swoich młodszych kolegów. Na zakończenie głos zabrała Pani Wicedyrektor Grażyna Kasza, która złożyła wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe. Jasełka będą zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością.

Data wytworzenia: 2019-12-19 15:36 Autor: E.Skrzypińska Data publikacji: 2019-12-19 15:36 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-19 Osoba modyfikująca: