Klasa dwujęzyczna... 3, 2, 1 START!!!!

W dniu wczorajszym miało miejsce uroczyste rozpoczęcie współpracy naszej szkoły z ZSO nr 1 im. Mikołaja Kopernika Szkołą. W uroczystości wzięli udział: Prezydent Miasta Katowice Pan Waldemar Bojarun, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Pan Sławomir Witek, jego Zastępca Pani Grażyna Burek oraz Konsul Generalny Francji Pan Frédéric de Touchet, Konsul Honorowa Francji Anna Krasuska-Terrillon, Dyrektor Alliance Française Stéphane Jolivet, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Mariusz Saratowicz z ZSO nr 1 oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Mariusz Jankowski ze SP 37 . Po oficjalnym powitaniu przybyli goście wraz z uczniami szóstej klasy mieli okazję zobaczyć i posłuchać lekcji matematyki prowadzonej po francusku przez prof. Bożenę Koprowską. Później nasi uczniowie mieli okazję porozmawiać i posłuchać Pana Konsula Frédérica de Touche oraz Pana Prezydenta Miasta Waldemara Bojaruna. Uroczystość zakończyło spotkanie Gości z nauczycielami SP 37. Zapraszamy do naszej galerii, a tutaj możesz zobaczyć dzisiejsze wydanie Aktualności TVP3 i usłyszeć audycję Radio Katowice.

Data wytworzenia: 2018-03-07 17:17 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2018-03-07 17:17 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: