ODBLASKOWY PIERWSZAK – akcja profilaktyczna

W dniu 28.10.2021 pedagodzy szkolni na terenie szkoły zorganizowali zajęcia profilaktyczne „Odblaskowy pierwszak” . Na zajęcia zaproszone zostały klasy pierwsze, a prowadzącym był pan policjant z KMP w Katowicach.

W pierwszej części spotkania uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną i zapoznali się z podstawowymi przepisami ruchu drogowego. Następnie, po części teoretycznej pod opieką wychowawców, pedagoga i pana dzielnicowego, nasze pierwszaki udały się na zajęcia praktyczne w terenie. Na szczęście, w ocenie pana policjanta uczniowie prawidłowo przechodzili przez oznaczone przejścia dla pieszych, oraz stosowali się do sygnalizacji świetlnej. W nagrodę każdy z uczniów otrzymał odblask, plan lekcji oraz mógł „przybić piątkę” z panem policjantem :)

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, zdania  tego ważnego egzaminu :)

Data wytworzenia: 2021-10-29 19:39 Autor: Alicja Pohl Data publikacji: 2021-10-29 19:39 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-29 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik