Plener Malarski - Kolorowa Szkoła

Jesień pędzlem malowana....I tego trzymaliśmy się podczas  w kilkudniowego wypadu w Beskid Żywiecki klas 3 e, 4 e i 6 e. Na Hali Boraczej otoczeni górami , drzewami w jesiennych kolorach , pod błękitnym niebem i w promieniach słońca powstawały  obrazy. Oprócz malowania wędrowaliśmy górskimi ścieżkami  i co chwilę słychać było okrzyk radości któregoś z uczestników  ze znalezienia podgrzybków. Potem było suszenie grzybów i mamy nadzieje , że obdarowane mamusie ucieszyły się. Plener malarski był udany a czas spędzony w górach na wędrówkach , zabawach i nauce upłynął nam bardzo szybko.  Wrócimy tam zimą ...

Data wytworzenia: 2017-10-03 14:27 Autor: G.Guzy-Biernacka Data publikacji: 2017-10-03 14:27 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-05 Osoba modyfikująca: