Sukces naszych uczniów – Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej „ Pierścień Św. Kingi”

Dnia 27 listopada 2019r. uczniowie z klasy 5b i 5c uczestniczyli w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej. Konkurs odbył się w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Krzysztof Olszewski z klasy 5b zwyciężył. Krzysiu  recytował wiersz Beaty Kołodziej pt.” Czy z wiercipięty, może zostać święty?” Drugie miejsce zajęła  Małgorzata Stein z klasy 5c, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Klarze Łopuszyńskiej z kl.5b. Nagrodą dla zwycięzców oprócz dyplomu i upominku  jest wyjazd na eliminacje finałowe  do Kopalni Soli w Bochni. Krzysiowi, Małgosi i Klarze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Data wytworzenia: 2019-11-29 09:31 Autor: D.Meus Data publikacji: 2019-11-29 09:31 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-29 Osoba modyfikująca: