Świetlica szkolna zaprasza do udziału w akcji #oddajpiornik.

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Kupujecie nową wyprawkę wyprawkę. Często zdarza się, że zostają Wam stare piórniki i kredki, które trochę pomalowały, ale jeszcze by mogły, gdyby nie to, że nowe kuszą na półkach . . "

Tak zaczyna się wspaniała inicjatywa Tulismanorę , której celem jest wsparcie studentów i przyjaciół Sewing Together w Kenii ! Szkoły w Afryce Wschodniej jeszcze zamknięte co daje nam możliwość pomocy tym co potrzebują . .

Postanowiliśmy wspólnie pozbierać piórniki (nie te, które się rozpadają, ale te, które można bez wstydu podarować), jakieś bloki niezużyte do końca, ołówki, długopisy.

Jeśli posiadacie tego typu rzeczy to podzielcie się, zrobimy z nich użytek. Zamiast wyrzucać, możemy kogoś uszczęśliwić i pomóc w nauce .

Prosimy o przynoszenie darów zapakowanych w folię lub worek- względy sanitarne. Zbiórka potrwa do 25 września 2020roku. Po tym dniu dary zostaną przekazane Pani Maja Kotala Sewing Together . Przybory szkolne trafią do szkół w Kenii.

Liczymy na Wasze serduszka !

Nauczyciele – wychowawcy w szkolnej świetlicy.

Data wytworzenia: 2020-09-16 21:14 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-09-16 21:14 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-09-16 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek