Wolontariusze z fundacji Bona Fides

28 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z fundacji Bona Fides. Byli to wolontariusze z Ukrainy i Włoch. Każdy z gości opowiadał nam o swoim kraju, wyświetlał prezentację i odpowiadał na pytania. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas dla dzieci z wadami słuchu (od III do VIII) oraz klasy edukacji wczesnoszkolnej.
Kolejne spotkanie odbyło się 13 grudnia. Tym razem odwiedzili nas wolontariusze z Hiszpanii. Ich prezentacja kraju i różne ciekawostki zachęciły nas do lepszego poznania Hiszpanii. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły tylko klasy dla dzieci z wadami słuchu.

Dziękujemy naszym gościom wolontariuszom.

Data wytworzenia: 2019-12-20 12:23 Autor: B.Folwarczny Data publikacji: 2019-12-20 12:23 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-20 Osoba modyfikująca: