Wyniki konkursu plastycznego " Nasz nauczyciel jako profesor Szkoły i Czarodziejstwa w Hogwarcie".

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym " Nasz nauczyciel jako profesor Szkoły i Czarodziejstwa w Hogwarcie".

Dziękujemy za wszystkie wyjątkowe portrety nauczycieli. Prace zaskakiwały oryginalnością i pomysłowością. Oto wyniki konkursu: W klasach 1 -3:

• I miejsce zajęła praca Franka Kubeca z kl.2c
  • II - Marysi Kubec x kl.1b
  • III miejsce - Zosi Rak z kl.1b

Przyznano również wyróżnienie dla Julii Rak z 2a

W klasach 4-8:

• Miejsce I zajęła ex aequo praca Szymona Trochy z kl.7c i Pawła Choroby z 7c
  • II miejsce otrzymała praca Marty Magoń z kl.5f
  • III miejsce - Zosia Piechota z kl.5b.

Wyróżniono też prace Heleny Staroń z klasy 5b Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy pozostałym uczniom za wzięcie udziału w konkursie. Oto wyróżnione prace

Data wytworzenia: 2021-11-01 17:43 Autor: Magdalena Regulska-Szumlas Data publikacji: 2021-11-01 17:43 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-11-01 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik