ZOSTAŃ MISTRZEM KALIGRAFII

Świetlica szkolna serdecznie zaprasza do udziału w konkursie " Zostań Mistrzem Kaligrafii".

Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów sztuki pięknego pisania, zachęcanie do dbania o estetykę i charakter pisania.Szczególnie teraz kiedy dużo czasu spędzacie przed monitorem komputera mamy dla Was zadanie, które chociaż na chwilkę pozwoli zapomnieć o technologii. Możecie pokazać swoje umiejętności w tradycyjnym sposobie pisania.

Szczegóły oraz zadania znajdziecie w regulaminie konkursu na stronie internetowej szkoły.

Prace konkursowe proszę wysyłać do końca listopada

Zapraszamy,
Nauczyciele - wychowawcy w szkolnej świetlicy.

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2020-11-12 11:34 Autor: D.Janda Data publikacji: 2020-11-12 11:34 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-11-12 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek