• Tydzień Integracji

Czwartego dnia Tygodnia Integracji wystąpiła dla nas Orkiestra Górnicza Polskiej Grupy Górniczej, której dyrygentem jest Mirosław Kaszuba. Orkiestra zagrała w naszych sercach radosnymi marszami, śląskimi piosenkami , które tradycyjnie znamy, lubimy i często śpiewamy.

• Tydzień Integracji

Za nami trzeci dzień Tygodnia Integracji pod hasłem: "Posłuchaj jak bije Twoje serce, wsłuchaj się w muzykę," na którym wystąpili studenci Akademii Muzycznej z Katedry Instrumentów Dętych i Perkusji pod kierownictwem prof dr hab. Stanisława Dziewiora.

• Tydzień Integracji

19.11.2019 zawitał do naszej Szkoły Zespół Muzyczny "Blue Team" z solistą  Maciejem Karwotem ,gitarzystą Wojtkiem Galasem i grającym na keyboardzie Markiem  Gwoździem.

• „Pejzaż akustyczny - usłyszeć wołanie Ziemi”.

Uczestnictwo klasy 2a w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. W ramach  projektu w dniu 12 listopada 2019 uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą udali się do Domu Oświatowego Biblioteki Śląskiej w Katowicach i wzięli udział w zdarzeniu literackim „Pejzaż akustyczny - usłyszeć wołanie Ziemi”.

• Tydzień Integracji

W dniach 18.11   do 22 .11.2019 r. odbywa się  kolejny raz w naszej Szkole  Tydzień Integracji  z mottem "Posłuchaj jak bije Twoje serce - wsłuchaj się w muzykę" przygotowywany przez szkolnego logopedę Elżbietę Kwietniowską - Strozik.