• Skrócony program półkolonii zimowych

Poniedziałek  13 stycznia zbiórka do godziny 8:45 / powrót 14:30
    Angielski na wesoło – zajęcia grupa młodsza i grupa starsza
    Wyjazd do Centrum kultury i zabawy – Bajka Pana Kleksa
    Zajęcia rekreacyjne

• Prelekcja dla rodziców

Zapraszamy wszystkich rodziców na prelekcję pana mgr Krzysztofa Chyżaka pt. "Rozwijanie kompetencji miękkich - kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów, komunikacji - w kontekście roli wychowawczej rodziców", która odbędzie się 9 stycznia o godzinie 16.45 w sali nr 30.

• Rodzinny Świąteczny turniej siatkówki

20 grudnia odbył się w naszej szkole Rodzinny Świąteczny turniej siatkówki.  Do rywalizacji przystąpiło  11 „dwójek”.  W parze z dziećmi mogli zagrać zarówno rodzice, jak i rodzeństwo.

• Komunikat !!! - opłaty za obiady

Odpłatność za obiady w miesiącu styczeń wynosi 27 zł. Zwracamy się do państwa z ogromną prośbą, aby uregulować płatność do 3 stycznia 2020r.

• Wolontariusze z fundacji Bona Fides

28 listopada 2019 roku gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy z fundacji Bona Fides. Byli to wolontariusze z Ukrainy i Włoch. Każdy z gości opowiadał nam o swoim kraju, wyświetlał prezentację i odpowiadał na pytania.