• W dniach od 10.10.2018 do 22.10.2018 w holu naszej szkoły została zaprezentowana wystawa w hołdzie wielkiemu Polakowi – św. Janowi Pawłowi II w 40 rocznicę wyboru na papieża i w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Informujemy, że w tym tygodniu ruszyły zajęcia z projektu „Umiem więcej – mogę więcej”. Poniżej podajemy rozkład zajęć.

Zajęcia warsztatowe " Rozwijam Skrzydła":

• Zbiórka zniczy

W naszej Szkole do piątku 19 października trwa zbiórka zniczy, które na Wszystkich Świętych zapłoną na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie.

• Komunikat !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z trójek  klasowych na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 24 października 2018 o godzinie 17:00 w sali nr 20.

• XXVII Nudna Matematyka

28 września w budynkach Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyły się eliminacje do XXVII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Nudna Matematyka.