..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W dniu 12.12.16r. w ramach działań koordynowanych przez pedagoga szkolnego a prowadzonych przez wolontariuszy Akademii  Przyszłości mało miejsce spotkanie z aktorką p. Darią Widawską. Uczestnicy spotkania tj. uczniowie naszej szkoły z klas II - V mieli okazję zobaczyć i porozmawiać "na żywo" z osobą publicznie znaną i podziwianą, która bez wątpienia uatrakcyjniła prowadzone przez wolontariuszy zajęcia. Wszyscy świetnie się bawili a na koniec zostały im wręczone specjalnie przygotowane dyplomy. Mamy nadzieję,, że to nie ostatnia impreza przygotowana przez Akademię......a nawet, że będzie ich jeszcze wiele!!!

Link do galerii: https://goo.gl/photos/jMoTTnEV7AqXumVT6


Data wytworzenia: 2016-12-17 13:37 Autor: M. Dubiel Data publikacji: 2016-12-17 13:37 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-05 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz