..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

W drugim tygodniu ferii odbyły się zajęcia sportowo-artystyczne dla dzieci z naszej szkoły, podczas których mogły one wykazać się swoimi umiejętnościami i zdolnościami. Dziewczynki głównie zabrały się do szycia lalek i tak zręcznie operowały igłą, że swoje lale uszyły w mig. Nadały im nawet imiona; ubrały w gustowne, uszyte ubranka i zaprezentowały na czerwonym dywanie. Każda
z uczennic dostała w nagrodę dyplom dla Wspaniałej Krawcowej oraz upominek związany z umiejętnościami szycia. Chłopcy najchętniej spędzali czas na sali gimnastycznej, grając w piłkę dlatego też otrzymali dyplomy dla Wspaniałego Sportowca. Urozmaiceniem czasu spędzonego wspólnie była niewątpliwie wizyta w Muzeum Historii Katowic

- oddział grafiki im Pawła Stellera, gdzie uczniowie samodzielnie mogli wykonać grafikę w technice druku wypukłego, według własnego projektu. 

Podsumowaniem zajęć podczas ferii był bal, na którym i dzieci i Panie bawiły się doskonale.


Data wytworzenia: 2017-01-29 23:28 Autor: T.Kubacka Data publikacji: 2017-01-29 23:28 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-05 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz