..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Tak brzmi pierwszy punkt regulaminu Szczęśliwego numerka. Od 2 listopada będziemy codziennie losować jeden numerek. Osoba, której jest przypisany w dzienniku wylosowany numer, tego dnia nie może być pytana, nie musi pisać niezapowiedzianych kartkówek, a jeśli zapomniała o odrobieniu zadania domowego – nic nie szkodzi! Akcja dotyczy tylko klas IV-VII, bo powszechnie wiadomo, że uczniowie klas młodszych i tak mają więcej szczęścia na co dzień (nie dostają jedynek!).

Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin. Przeczytajcie go uważnie i śledźcie codziennie rano tablicę Samorządu!


Data wytworzenia: 2017-11-02 16:07 Autor: M.Szulc Data publikacji: 2017-11-02 16:07 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz