Świąteczne warsztaty językowe w Koperniku

12 grudnia 2019r. dwujęzyczna klasa 7c z naszej szkoły wzięła udział w zajęciach w Liceum im. M. Kopernika. Starsi koledzy przygotowali dla nich świąteczne warsztaty językowe. Atrakcji było naprawdę sporo: prezentacja, różne gry i zabawy, pisanie świątecznych kartek, oczywiście wszystko po francusku, a nawet degustacja tradycyjnego ciasta Bûche de Noël. Uczniowie naszej szkoły miło spędzili czas w Koperniku, dowiedzieli się ciekawych rzeczy o zwyczajach świątecznych we Francji i nauczyli nowych słówek. Była to również świetna okazja by porozmawiać o nauce francuskiego z bardziej doświadczonymi w tym temacie kolegami.

Data wytworzenia: 2020-02-10 09:11 Autor: M.Kloc Data publikacji: 2020-02-10 09:11 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-10 Osoba modyfikująca: