WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „POKAŻ SWÓJ TALENT”

26.04.2018 r. odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany Międzyszkolny Konkurs: „Pokaż swój talent”. Dla przypomnienia, naszą szkołę reprezentowały: Paulina Dejas (gimn. artystyczna) i Alicja Psiuk (taniec) z kl. 3d, oraz Ewa Świerzko (śpiew) z kl. 2a i Natalia Malec (triki i sztuczki) z kl. 3c.Do konkursu oprócz naszej SP 37 przystąpiły jeszcze SP 31 oraz SP 27 – łącznie na scenie wystąpiło 13 artystów!
Rywalizacja była bardzo zacięta, a jury długo obradowało, aby w końcu wyłonić zwycięzców. Oto oni:

Nadia Wojnar SP 31 (recytacja)

Paulina Dejas z SP 37 (gimn. artystyczna)

Kamińska Agata z SP 31 (taniec)
Ewa Świerzko z SP 37 (śpiew)

NAGRODA PUBLICZNOŚCI
zespół z SP 27 (taniec) :

Maria Kurek
Kukułka Weronika

Zwycięzcy otrzymali nagrody indywidualne oraz nagrody dla szkół! Pozostali uczestnicy, którym nie udało się zdobyć miejsca na przysłowiowym „pudle” otrzymali nagrody pocieszenia!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Czekamy na Was w przyszłym roku szkolnym!!!!

Organizatorki konkursu międzyszkolnego:
Anna Ciasnocha i Alicja Pohl

Data wytworzenia: 2018-05-06 17:48 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2018-05-06 17:48 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: