IV Piknik Rodzinny

9 czerwca już po raz czwarty bawiliśmy się na naszym szkolnym Pikniku Rodzinnym. Była to świetna okazja do spotkania uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów i lokalnej społeczności. Tegorocznemu piknikowi towarzyszyło hasło Zdrowo – kolorowo , dlatego oprócz ciast, żurku czy bigosu, przygotowaliśmy dla gości owocowy poczęstunek.
Malowanie twarzy, robienie zdjęć w przebraniach, bubble ball, mecz rodzice vs. dzieci – to tylko niektóre  z atrakcji, jakie czekały na naszych gości. Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której  głównymi nagrodami były vouchery do kawiarni, sklepów, sala zabaw, a nawet do salonu kosmetycznego.
Całość imprezy uświetniały występy artystyczne. Goście mogli podziwiać talenty aktorskie, taneczne i wokalne zarówno najmłodszych, jak
i najstarszych uczniów. Ponadto w szkolnej auli odbył się wernisaż rysunków Weroniki Kosubek z 6a.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani
w organizację Pikniku Rodzinnego!

Data wytworzenia: 2017-06-29 20:20 Autor: M.Szulc Data publikacji: 2017-06-29 20:20 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: