Apel podsumowujący osiągnięcia sportowe.

W czwartek 25 czerwca 2015 odbył się apel na którym, między innymi, podsumowaliśmy osiągnięcia sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015. Nagrodziliśmy wszystkich, którzy w rywalizacji sportowej szkół podstawowych miasta Katowice zdobyli medalowe miejsce.

Wręczyliśmy nagrody za:

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

I miejsce w siatkówce plażowej chłopców

I miejsce w biegach rozstawnych-4x100 dziewcząt, II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej,

I miejsce w biegach rozstawnych-4x100 chłopców, II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej,

I miejsce w biegach rozstawnych-sztafeta szwedzka dziewcząt,

I miejsce w biegach rozstawnych- sztafeta szwedzka chłopców,

II miejsce w Turnieju Gier i Zabaw kl. II i III,

II miejsce w mini – siatkówce chłopców,

II miejsce w czwórboju la chłopców,

III miejsce w czwórboju la dziewcząt.

Sukcesy te dały naszej szkole IV miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych na terenie miasta Katowice.

Data wytworzenia: 2015-07-08 00:01 Autor: D. Rolak Data publikacji: 2015-07-01 00:01 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-08-26 Osoba modyfikująca: