Biesiada 2015

15 stycznia odbyła się w szkole trzecia już Biesiada Śląska „Fajer na Lompy”. Oj działo się kochani... Pan Grzegorz Chudy – animator kultury śląskiej, malarz, muzyk i nauczyciel zabawiał naszych milusińskich śląskimi bajkami. Uśmialiśmy się do łez przy opowieści  „O puklatym Zbyszku i szpetoku Bazyliszku”. Z kolei pan Michał Stogniew – muzyk, nauczyciel gry na akordeonie wraz z synami i ojcem pięknie nam przygrywali, serwując tradycyjne śląskie przyśpiewki. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej sznity z tustym. Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

Data wytworzenia: 2015-01-18 22:29 Autor: E. Mazur Data publikacji: 2015-01-18 22:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 Osoba modyfikująca: