Informacja o półkoloniach letnich 2015

Szanowni Rodzice

Od 11 lat w naszej szkole organizuję półkolonie letnie i zimowe; w tym roku po raz kolejny zmieniają formułę. Zgodnie z życzeniem większości z Państwa wracamy do modelu, w którym oprócz zajęć przeprowadzanych przez wychowawców, półkoloniści będą odpłatnie korzystali z innych atrakcji, takich jak kino, sala zabaw, wycieczki (w załączniku wyświetlić można wyniki ankiety przeprowadzonej w kwietniu br.)  W ramach opłaty zapewnimy dzieciom również jeden posiłek w ciągu dnia; będzie to obiad w stołówce szkolnej lub inny w miejscu wycieczki. Decyzją większości z Państwa opłata za atrakcje w tym roku będzie wynosiła 100 zł za jeden turnus. ZAPISAĆ DZIECKO NA PÓŁKOLONIE MOŻNA JEDYNIE DROGĄ INTERNETOWĄ. FORMULARZ BĘDZIE AKTYWNY OD 6 MAJA 2015 ROKU. W przypadku, gdy dziecko będzie zapisane na więcej niż jeden turnus, prosimy o wypełnienie formularza na każdy z turnusów osobno.

Terminy: I turnus: 29.06 – 03.07; II turnus 06.07 – 10.07. Opłatę uiścić będzie można od 08.06 do 19.06 br. w gabinecie pani pedagog lub  bezpośrednio u mnie.

Kierownik półkolonii

Anna Garbaciuk

Załączniki do pobrania

Data wytworzenia: 2015-05-03 20:40 Autor: A. Garbaciuk Data publikacji: 2015-05-03 20:40 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-07-06 Osoba modyfikująca: