Mamo, Tato poćwicz ze mną

To było wspaniałe marcowe popołudnie!  W ramach programu „Szkoła promująca zdrowie” panie ze świetlicy i pani pedagog zaprosiły uczniów klas młodszych wraz z rodzicami na zajęcia taneczno-ruchowe.  Wszyscy wiemy, że dzieciaki uwielbiają tory przeszkód, zabawy z chustą animacyjną czy zbijanego, ale z ogromną radością można było obserwować jak wspaniale potrafią bawić się rodzice.  Z całego serca dziękujemy tym, którzy z entuzjazmem (chociaż nie wiedzieli co ich czeka) przyjęli nasze zaproszenie do zabawy.  Mamy nadzieję, że następnym razem będzie Państwa więcej!

Data wytworzenia: 2014-07-16 23:41 Autor: A. Makarewicz Data publikacji: 2014-07-16 23:41 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 Osoba modyfikująca: