Musical

Dzieci najszybciej poznają świat poprzez naukę i zabawę. Dotyczy to też muzyki. Jej słuchanie pozwala rozwinąć u młodych odbiorców emocje i poczucie estetyki. Poprzez jej odbiór stają się uczestnikami kultury. Dlatego też klasa I b uczestniczyła w musicalu edukacyjnym „Bajka o Jazzie”. Dzieci mogły się dowiedzieć wiele ciekawostek tytułowym gatunku muzycznym. Była to bajkowo-dźwiękowa podróż po niemal wszystkich rodzajach muzyki jazzowej. W czasie koncertu pełnego muzykujących zwierzątek, dzieci  miały okazję do poznania specyfiki muzyki jazzowej, do wspólnej improwizacji na scenie z profesjonalnymi muzykami oraz do wspólnego śpiewania lekkich i ciekawych piosenek.

Data wytworzenia: 2014-07-22 22:29 Autor: A. Makarewicz Data publikacji: 2014-07-22 22:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 Osoba modyfikująca: