Filmik promujący Śląską Policję z udziałem naszych uczniów

28.01.2016 r. grupka uczniów naszej szkoły wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu… Wojewódzka Komenda Policji w Katowicach, zwróciła się z prośbą do naszej szkoły, o możliwość nakręcenia z udziałem naszych dzieci scenek, promujących bezpieczne poruszanie się pieszych w ruchu drogowym (po zapadnięciu zmroku). Nasi uczniowie, jak zwykle nie zawiedli i o 17:30 stawili się przed szkołą gotowi do zagrania „roli życia”J Wyposażeni w elementy odblaskowe pod czujnym okiem policji nagrywali filmik, uświadamiający jak niezmiernie ważnym elementem jest to, abyśmy byli widoczni na drodze po zapadnięciu zmroku.

Nagrane scenki zostaną wykorzystane do spotu promującego Śląską Policję. Cały filmik będzie udostępniony na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji i na naszej internetowej stronie szkoły.

Jak tylko całość będzie zmontowana damy znać!!

a tymczasem… hej dzieciaku!! Noś odblaski na plecaku!!

Data wytworzenia: 2016-02-07 21:54 Autor: A. Phol Data publikacji: 2016-02-07 21:54 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-05-30 Osoba modyfikująca: