Zakończenie Roku Szkolnego

24 czerwca bieżącego roku zakończył się rok szkolny dla naszych uczniów. Z przyjemnością informujemy, iż wielu z nich otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Najwybitniejsi, decyzją Rady Pedagogicznej, otrzymali prestiżowy tytuł Małego Ambasadora; były to Sylwia Grabowska, Ines Hluchnik i Anna Kamusela. Miano Ambasadora Szkoły otrzymał uczeń klasy 6 a – Aleksander Kowina.
Dla uczniów klas szóstych było to wyjątkowe pożegnanie – ostatnie w naszej szkole. Żegnamy ich z rozrzewnieniem i życzymy wiele sukcesów w szkołach gimnazjalnych.

Data wytworzenia: 2016-06-30 22:17 Autor: D. Meus Data publikacji: 2016-06-30 22:17 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: