Mali Dziennikarze 3, 2, 1, start!!!! Nagrywamy!

3, 2, 1, start!!!! Nagrywamy!

Mali reporterzy z SP 37 wraz z panią pedagog 11 września zasiedli w studio radiowym „Radia eM” w Katowicach. Tym razem rolę się jednak odwróciły, ponieważ to nasi uczniowie wraz z panią redaktor zadawali pytania. Do tablicy została wywołana pani pedagog Alicja Pohl.

Jak radzić sobie z zazdrością?, Jak rozwiązywać konflikty rówieśnicze?, Jak bezpiecznie spędzać przerwę? O której kłaść się spać by być wypoczętym?…. Takich i wiele innych pytań padło podczas nagrania.

Chcecie się przekonać jak poszło naszym dociekliwym reporterom? Jeśli tak, to włączcie „Radio eM” i słuchajcie… W każdą niedzielę o godz. 10.00 natraficie na audycję „Mali reporterzy eM”, gdzie wśród różnych szkół będzie i nasza.

Data wytworzenia: 2018-09-14 12:23 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2018-09-14 12:23 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-12-28 Osoba modyfikująca: