Kolorowa Szkoła - plener malarski

Jak co roku jesienią uczniowie z klasy 3 e i tym razem z klasy 5 e wraz z nauczycielami p. Grażyną Guzy-Biernacką , z p. Adamem Makarewiczem oraz z p. Elżbietą Kwietniowską - Strozik wyjechali w góry do Żabnicy. Zakwaterowanie u górali na Hali Boraczej dało możliwość podziwiania przepięknych górskich krajobrazów w jesiennej szacie. Tak więc, pędzle w dłoń , wytężaj wzrok!  I na dużych formatach papieru powstały piękne obrazy " Jesień w górach". Wędrówki górskimi szlakami pozwoliły obserwować przyrodę, zbierać grzyby, jeżyny i bukowe orzeszki. Oj! udała nam się ta kilkudniowa wycieczka!

Data wytworzenia: 2016-10-26 22:02 Autor: G. Bieracka-Guzy Data publikacji: 2016-10-26 22:02 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-10-26 Osoba modyfikująca: