Apel Szkolny "Jedzmy zdrowo"

W dniu 22.03 br. został zorganizowany i przeprowadzony przez koordynatorów programu profilaktycznego „Szkoła Promująca Zdrowie” – p. Małgorzatę Dubiel, p. Annę Ciasnochę i p. Alicję Phol apel dla klas I-VI pod hasłem „Jedźmy zdrowo!”. Apel połączony był z przygotowaną wcześniej akcją polegającą na przyniesieniu przez dzieci do szkoły świeżych owoców i warzyw, przygotowaniu wiadomości dot. zawartych w nich witaminach i minerałach oraz ubraniu się tego dnia w strój koloru przynoszonego owocu. Uczniowie zostali zaproszeni do udziału w konkursie polegającym na rozpoznawaniu owocu/warzywa po smaku, głośnego czytania prezentowanych medialnie wierszowanych składanek oraz dzielenia się wiedzą nt zasad zdrowego żywienia. Wszyscy świetnie się bawili i z ochotą uczestniczyli w proponowanych działaniach. W czasie apelu wręczono także dyplomy za udział w Aakcji „Marcowe malowanie mandali”, organizowanej jak co roku przez p. Teresę Kubacka przy współudziale p. Małgorzaty Dubiel. Pani Grażyna Papież wręczyła również dyplomy i nagrody za udział w konkursie informatycznym dot. zagrożeń w sieci. Uczniowie rozeszli się  do klas w dobrych, radosnych nastrojach.

Data wytworzenia: 2016-03-31 23:26 Autor: A. Ciasnocha Data publikacji: 2016-03-31 23:26 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-04-25 Osoba modyfikująca: