Dzień witamin

Dnia 8.04 w ramach programu profilaktycznego „Szkoła Promująca Zdrowie” odbyła się w naszej szkole kolejny „pyszny” dzień. Po Dniu Marchewki i Dniu Łaciatym przyszła kolej na Witaminowy Zawrót Głowy. Ubrane w odcienie zieleni dzieci przynosiły różnego rodzaju produkty zawierające w sobie witaminy. Na specjalnie przygotowanych talerzach, oznaczonych nazwami witamin A B E D K PP przybywało warzyw i owoców. Było kolorowo, pachnąco, pysznie ale przede wszystkim zdrowo. Potem nastąpił najprzyjemniejszy moment naszego święta – zjedliśmy wszystko, co było zdrowe!!!

Data wytworzenia: 2014-07-16 12:08 Autor: E. Mazur Data publikacji: 2014-07-16 12:08 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2014-12-08 Osoba modyfikująca: