Smacznie, zdrowo i pachnąco w klasie 2a

W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie podczas zajęć uczniowie samodzielnie robili sałatkę. Najpierw opowiadaliśmy o zdrowej żywności i odpowiednim odżywianiu, które jest tak ważne dla rozwoju Ich ciała i umysłu. Szczególną uwagę zwróciliśmy na istotną sprawę jaką jest spożywanie warzyw i owoców jesienią. Po krótkim wstępnie nadszedł czas na najciekawszą cześć zajęć, którą było tarcie warzyw i owoców. W sali unosił się kuszący zapach... Potem to już było bardzo przyjemnie, bo dzieci z wielkim apetytem jadły wykonaną samodzielnie sałatkę. Nie zapomnieliśmy oczywiście o umyciu rąk oraz o przypomnieniu zasad bezpieczeństwa.
To był bardzo pyszny dzień:-)
Anna Ciasnocha

Data wytworzenia: 2015-10-21 00:14 Autor: A. Ciasnocha Data publikacji: 2015-10-21 00:14 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-10-21 Osoba modyfikująca: